Mokymai Auditorijos Kava, maistas Transliavimas Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuose



Paul Pennant (Didžioji Britanija)

Paul pennant_laughing

Paulas Pennantas - sėkmingą karjerą padaręs buvęs biuro administratorius ir asmeninis padėjėjas, dirbęs tiek viešajame, tiek ir privačiam sektoriuje. 2005 metais įkūrė savo mokymų kompaniją „Indiquo", kuriai priklauso biuro administratorėms ir sekretorėms skirtas padalinys Today's PA .Jis yra apmokęs biuro administratores ir sekretores 60-yje pasaulio šalių. Jungtinėje Karalystėje dirbo su tokiais klientais kaip Selfridges, Barclays bankas, Shell, Pfizer, Mercedes, KPMG, Vodafone, 2012 Olimpinės žaidynės, BBC, Abbott Laboratory ir kiti.
Jo mokymai paremti asmenine patirtimi, sukaupta ilgus metus dirbus asmeniniu aukštų vadovų padėjėju. Vargu ar rasite labiau kvalifikuotą lektorių, galintį taip profesionaliai mokyti biuro administratores ir sekretores.
Paulas jau lankėsi Lietuvoje 4 kartus ir visuomet buvo palydėtas geriausių atsiliepimų, o seminaro dalyvės ir praėjus metams po mokymų pripažįsta, kad tai vienas geriausių jų lankytų seminarų.


Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Bendradarbystės erdvės / Coworking spaces | Transliacija internetu | Klientams