Mokymai Auditorijos Kava, maistas Transliavimas Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuoseBENDROVIŲ REORGANIZAVIMAS

Nuotolinis mokymas

Lektoriai:
Lina-mikaloniene Lina Mikalonienė

Lina Mikalonienė yra Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Privatinės teisės katedros docentė, besispecializuojanti įmonių teisės ir civilin... Daugiau »

Seminaro metu sužinosite

Bendrovių reorganizavimas – ne kasdienė procedūra, kurią įgyvendinant susiduriame su nemažais iššūkiais, tačiau ši tematika negali pasigirti išskirtiniu dėmesiu doktrinoje ar gausia teismų praktika. Mokymų metu aptarsime pagrindinius reorganizavimo įgyvendinimo principus, įvertinsime aktualią ESTT ir nacionalinę teismų praktiką, diskutuosime probleminiais klausimais nacionalinio ir tarptautinio reorganizavimo klausimais, o taip pat aptarsime numatomus pasikeitimus pagal direktyvą Nr. 2019/2121.

Mokymus veda: docentė daktarė Lina Mikalonienė

Lina Mikalonienė yra Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Privatinės teisės katedros docentė, besispecializuojanti įmonių teisės ir civilinės atsakomybės tematika. Lektorė yra knygų „Uždarosios akcinės bendrovės akcininko teisės ir jų gynimo būdai“ (2015 m.) ir „Uždarosios akcinės bendrovės akcininko civilinė atsakomybė bendrovės kreditoriams, bendrovei ir kitiems akcininkams“ (2016 m.) autorė, knygų „Įmonių teisinių formų konvergencija ir divergencija: ar Lietuvos teisinis reglamentavimas yra patrauklus tarptautiniame kontekste?“ (2017 m.) ir „Notarų civilinė atsakomybė“ (2019 m.) bendraautorė bei eilės mokslinių straipsnių įmonių teisės tematika autorė. Lina Mikalonienė parengė Įmonių teisės praktikumą (2020 m.), turi daugiau kaip 15 metų dėstymo universitete patirtį, studentams veda užsiėmimus nacionalinės, Europos Sąjungos ir lyginamosios įmonių teisės tematika.

Trukmė: 4 ak. val.
Vieta: online (Microsoft Teams)
Į mokymų kainą įskaičiuota: mokymų medžiaga, pažymėjimas
Registracija: http://www.mokymai.tf.vu.lt/

Kalba

Lietuvių

Organizatorius

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Mokymų centras

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Mokymų centras

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Mokymų centras rengia seminarus, mokymus, konferencijas įvairiais aktualiai...


Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Bendradarbystės erdvės / Coworking spaces | Transliacija internetu | Klientams