Mokymai Auditorijos Kava, maistas Transliavimas Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuoseNUOTOLINIAI buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindų kursai + praktinė buhalterija (vakarinė grupė)

Seminaro metu sužinosite

Siekiant mokymo vientisumo, teorinis mokymas siejamas su praktinių įgūdžių formavimu Remiantis realiais pirminiais dokumentais ir imituojant realią prekybinės (didmeninė ir mažmeninė prekyba) bei gamybinės įmonės veiklą, vedama įmonės buhalterinė apskaita. Praktinės dalies struktūra: 1) Pajamavimo/pirkimo dokumentai; 2) Pardavimo/nurašymo dokumentai; 3) Gamybos apskaita; 4) Piniginių lėšų ir atsiskaitymų apskaita; 5) Avanso apyskaitų pildymas; 6) Kuro apskaita (kelionės lapai); 7) Darbo užmokesčio ir su juo susijusių mokesčių apskaita;darbo sutartis bei darbuotojų priėmimo ir atleidimos iš darbo tvarka 8) Ilgalaikio turto apskaita; 9)Atsargų apskaita; 10) Kapitalo formavimas ir apskaita; 11)Balansas, finansinė atskaitomybė; 12) GPM deklaracija (mėnesinė ir metinė); 13) PVM deklaracija; 14) Aplinkos teršimo mokesčio deklaracija; 15) Pelno mokesčio deklaracija; 16) "Sodros" ataskaitos. Papildomai DOVANA- paskaita "DARBO KODEKSAS. Kas žinotina darbdaviams ir darbuotojams"

Kalba

Lietuvių

Organizatorius

Apskaita Jums, UAB

Apskaita Jums, UAB


Tikslinės grupės aprašymas

Kursai skirti pradedantiesiems ir dirbantiems buhalteriams atskiruose apskaitos baruose, siekiantiems pagilinti savo žinias ir norintiems įgyti buhalterinės apskaitos pagrindus.
Nuotoliniai buhalterių rengimo kursai tai- TIESIOGIAI dėstytojų vedamos paskaitos naudojant nuotolinio bendravimo internetinę platformą. Šių kursų atsiradimą sąlygoja COVID19 keliamas neapibržtumas ir sunkumai organizuojant įprastus mokymus auditorijose.
Buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindų + praktinė buhalterija kursų dalyvis mokosi naudodamasis nuotolinio bendravimo internetinę platforma TIESIOGIAI dalyvaudamas paskaitoje bei galėdamas tiesiogiai bendrauti su dėstytoja paskaitos metu. Bus dėstomos visos keturios dalys (ir praktinė dalis su buhalterinės apskaitos programa "Rivilė").
Paskaitos vyks tris kartus per savaitę II-III-IV nuo 18val iki 21val. Paskaitų metu dėstoma ta pati informacija kaip ir auditorinių kursų metu. Kiekvienas klausytojas per kurjerius gaus spausdintą dalomąją medžiagą kiekvienai kursų daliai. Išklausęs kursą gaus tai liūdijantį pažymėjimą.
Kursų trukmė 120 akademinių valandų (apie 2 mėnesius).

Mokymų sritysFinansai, Apskaitos kursai
ProfesijosBuhalteriams
Pradžia2022-02-22
Pabaiga2022-04-28
Trukmė120 akademinių valandų
Šalis, MiestasLietuva, Visoje Lietuvoje
AdresasPrisijungimo nuoroda bus atsiųsta likus dviem dienom iki kursų pradžios
KontaktaiMob. 8-616-91109; apskaitajums@gmail.com; www.apskaitajums.lt
Kaina EUR (be PVM)660.00 EUR
Akcijos kaina600.00 EUR
Akcijos sąlygosUžsiregistravus ir apmokėjus už kursus iki 2022.02.17
Nuorodawww.apskaitajums.lt
Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Bendradarbystės erdvės / Coworking spaces | Transliacija internetu | Klientams